втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Правила користування сайтом

Сайт СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ (СМ) створений передусім для спілкування українських сценаристів, як знаних, так і початківців, ширше – для кінематографістів, що зацікавлені у сценаріях, писаних українською мовою, а також на загал цікавляться сценарною справою.

На СМ оприлюднюються наразі неекранізовані сценарії.

Мова спілкування на сайті СМ – українська.

Мова сценаріїв та синопсисів, що викладаються на сайті СМ – українська. Мова діалогів (персонажів) може бути варіативною, відповідно до авторського художнього задуму.

Щоб викласти сценарій на сайті, потрібно сконтактуватися з редактором СМ Володимиром Войтенком. Після особистого спілкування й відповідної сценарної експертизи, автор буде зареєстрований і отримає пароль доступу, який дозволить також коментувати сценарії та синопсиси, викладені на сайті, та вести свій персональний блоґ.

Сценарії та синопсиси, отримавши їх від авторів в електронному вигляді, на сайт викладає редактор СМ.

Сценарії та синопсиси викладаються на сайт в авторській мовній редакції.

Всі користувачі, не тільки сценаристи, які прагнуть брати активну участь у житті СМ, також –  за вище описаною процедурою – мають отримати реєстрацію на сайті, що надасть можливість коментувати сценарії та синопсиси і вести блоґи.

Всі автори й користувачі реєструються на СМ під своїми реальними іменами та прізвищами. Оприлюднюється їхній рід занять, творчо-біографічна довідка, за бажання – координати для контактів.

Коментарі у блоґах СМ можуть залишати всі користувачі у вільному режимі, без реєстрації на сайті. В разі недотримання належних етичних норм, коментарі модеруватимуться.