втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

СТО ТИСЯЧ ЗА КОХАННЯ

22.08.2013


Сценарій ігрового повнометражного фільму

Переможець Першого Всеукраїнського конкурсу "Коронація слова" (2000 рік) у номінації "Кіносценарії"

Коментарі



Василю, вітаю, згоден. Коли б то й справді до діла, щоби труд сценариста шанувався і був затребуваний, то воно би в здоровій конкуренції народжувалися - ще й які шедеври!
Дякуючи СМ з відкритим доступом скриньок, тепер, гадаю, можна буде списатися та поговорити про кіношні справи детальніше.

Написав Федір Янько, 17:34 02.09.2013

Мої вітання, Федоре! Радий чути тебе. Шкода, що ти зарікся критикувати. А щодо американського запису, то сценарій так і написаний. То колись журнал "Дніпро" друкував його і просив переробити, щоб менше місця займав, а я помилково той варіант і подав до СМ. Нехай буде. Коли б до діла, то можна і скоротити, і по-американському записати.

Написав Василь Трубай, 17:03 02.09.2013


Василю, стільки літ, стільки зим - радий привітатися на СМ)))

Здається, наче недавно спілкувалися на нараді молодих літераторів, наче недавно була подія: перший конкурс Коронації слова і перший переможець – кіносценарій!

Від прочитання «купленого кохання» повіяло не нафталіном, а це уже щось! – герої, виходить, не затерлися в часі, живуть в дні сьогоднішньому…

Якщо ж конкретно спинятись на чомусь, то навіть не знаю, уже зарікся не висловлюватися надто критично: до повного метра у мене особливі вимоги з тяжінням до жанрового кіно…

Щодо сценарного запису, то радив би не експериментувати, а спробувати викласти сценарій в «американці» – одразу все зайве саме попроситься з кадру, бо ж таки є місця, котрі потребують скорочення – міцні літературно, але ж задовгі: треба жертвувати…

Написав Федір Янько, 09:51 31.08.2013

Дякую, Надіє, за добрі слова. А щодо картин, то кіно ж не про картини, а про кохання і гроші. Я думаю, що ви як режисер зумієте показати будь які картини так, що глядач буде бачити у них справжні шедеври. Ще раз дякую за те, що дочитали до кінця і що кінцева сцена Вам теж сподобалася, бо, признаюся, я хотів їх обох утопити в кінці, та пожалів. Може, краще було б утопити...

Написав Василь Трубай, 17:36 30.08.2013

Пане Василю, дочитала Ваш сценарій до кінця, що з повнометражними сценаріями буває в мене дуже рідко:) Нічим не поступиається гарним пригодницьким голівудським картинам! Ще й на щедрому українському грунті, з усіма впізнаними нашими реаліями.
Як в режисера виникло лише одне питання. Які то мають бути картини Мальвінської, щоб виставка і всі ті похвали дійсно не виглядали фарсом чи іронією щодо її мистецтва. Описувані Вами картини дуже цікаві, але навряд викличуть справжній глядацький захват. Згадується "Вдовушка" Жовни, де, здається, більше правди щодо цього питання. Хіба легка іронія передбачалася...

Написав Надія Коваль, 15:33 26.08.2013