втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Кожної другої суботи в Україні відзначається День українського кіна, згадується історія української кінематографії, підкреслюється значення українського кіна в європейському кіносвіті, надсилаються фільми на найвищий кінофорум ОСКАР! Далі буде...

Проблем у українського "кіна" більше ніж фільмів. Головна державна інститутція кінематографії "Держкіно" максимально сповільнила рух, а це значить, що один з ідеологічних та політичних каналів діяльності під час Війни виявився неспроможним до виконання першочергових завдань по згуртуванню українського люду у протидії зловісному ворогові.

Нагадуємо Олександра Довженка: Рух, рух, і ще раз рух!

8 вересня відбулось друге і останнє зібрання режисерів НСКУ з метою належного наповнення квот для участі у ІХ з'ї'ді НСКУ. Очікуваних програм від претендентів на посаду голови Спілки не з'явилось. Режисери дали фору явному лідеру продюсеру Денису Іванову, а от серед асів кінорежисури в бій ніхто не наважився.

При вирішенні кількісних завдань все пройшло миролюбно. Хоча спічів вистачало. Особливо від Дмитра Томашпольського та Володимира Тихого. Встигали коментувати відсутність обов'язкової конкуренції на перше місце в НСКУ В'ячеслав Криштофович, Роман Балаян, Валентин Васянович та інші провідні режисери. Активно працював ЗУМ за участю Надії Парфан, Олеся Янчука, Семена Горова та інших, що відповідало кількісному кворуму відповідального заходу.

Віктор Бажай

Коментарі