втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Українські фільми "Тато - мамин брат" та "Ленінопад" візьмуть участь у конкурсних програмах цьогорічного Канадського міжнародного фестивалю документального кіно Hot Docs, що пройде з 26 квітня по 6 травня.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

"Дебютний повнометражний фільм режисера Вадима Ількова "Тато – мамин брат", що створений за підтримки Держкіно, відібрано до програми World Showcase. У цій секції фестивальні відбірники збирають найкращі документальні фільми року. Стрічка буде змагатися за приз глядацьких симпатій. Покази українського фільму відбудуться 2 та 3 травня", - йдеться в повідомленні.

Світова прем’єра фільму відбудеться у рамках основної конкурсної програми найбільшого в Європі фестивалю документального кіно Visions du Reel, Швейцарія. "Тато - мамин брат" - портрет родини, яка маневрує між глибинами богемного життя та соціальним дном. Художник та співак Толік, його сестра Аня та її донька Катя продираються крізь будні, сповнені любові, пошуків себе, самотності та хвороби.

Також до конкурсної програми короткометражних фільмів Hot Docs Festival увійшла українська картина "Ленінопад" режисера Світлани Шимко.

"Ленінопад"  - це іронічний документальний фільм про прощання з радянською епохою в Україні. “Під час спіритичного сеансу з духом Леніна ми дізнаємося про наше минуле, теперішнє та майбутнє. Фільм показує розквіт та занепад ідолів, а також фантастичне загробне життя привидів історії”, - зазначається в повідомленні.

З нагоди початку фестивального життя картини Держкіно презентує її перший трейлер:

 

 

Джерело: Детектор медіа.

Коментарі