втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…


Сценарій ігрового короткометражного фільму

Cинопсис сценарію на СМ читатйте тут >>>

Коментарі



Геннадію, дякую за відгук. Катерина разом зі всіма односельцями готувалась до Великодня, то ж була християнкою (тим більше, що сусіди також це знали, по-іншому -- не здивувались би). вона прибирала не лише подвір'я, а й ліс та річку. Оскільки щирі християни не дбали про природу, то вона перестала себе вважати такою ж... Всередині це було в неї завше, лишень не вистачало сміливості признатися та виставити себе на осуд, допоки її не доконала людська байдужість і вона не набралась сміливості сказати це вголос... Це і було звільнення з стадного рабства..., що було реальним переродженням (на тонкому плані) На рахунок сарказму Ви потрапили в яблучко! Катерині стала байдужа чужа думка і вона запросто ввела стару в шок...

Написав Галина Гаврищук, 19:58 18.04.2019

Можливо не уважно читав, але так й не второпав - чи на початку оповіді Катерина вже була переконана у своєму віросповідані, чи натомість вважала себе християнокою, чи можливо була ідентифірентних поглядів? напевно це б якось слід було показати на початку історії, бо звідси геть не зрозуміло як сприймати фінал - чи як сарказм, чи як розвиток образу головної героїні?

Написав Геннадій Коваль, 18:39 15.04.2019