втілене

  • «Кров’янка»

    Короткометражний ігровий фільм режисера й сценариста Аркадія Непиталюка «Кров’янка» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Сказ»

    Короткометражний ігровий фільм режисерки й сценаристки Марисі Нікітюк та співсценариста Дмитра Сухолиткого-Собчука «Сказ» (2016) за однойменним сценарієм…

  • «Перед виборами»

    Короткометражний ігровий фільм режисера Володимира Адамчо «Перед виборами» (2016) за однойменним сценарієм Олександра Геревича…

Компанія «МРМ» відкриває Конкурс сценарних заявок. Участь у конкурсі можуть взяти всі, хто бажає, зокрема ті, хто має у своєму активі сценарії або ідеї для сценарію в жанрах детектив чи мелодрама, можливо, з легким містичним ухилом.

Унікальність конкурсу полягає в тому, що переможець отримає письмовий аналіз своєї заявки – скрипт-консультацію від одного з найкращих консультантів і сценарних докторів у світі – Лінди Сеґер, автора бестселера «Робимо гарний сценарій геніальним» і безкоштовний квиток на її семінар у Києві 22 березня 2013 року!

Для участі в конкурсі необхідно до 4 березня 2013 представити організатору свою сценарну заявку, яка чітко відповідає вимогам конкурсу. Заявки будуть розглянуті незалежною комісією, до якої увійдуть сценаристи, редактори та режисери провідних продакшн-компаній і телеканалів України. Комісія шляхом голосування і присудження балів обере 3 заявки, з яких доктор Лінда Сеґер визначить переможця конкурсу.

Коментарі